رویداد سامسونگ گلکسی unpacked 2023 خرید عمده لوازم جانبی موبایل پخش عمده لوازم جانبی موبایل بازار علاالدین

تاریخ برگزاری رویداد Unpacked 2023 سامسونگ مشخص شد

تا همین اواخر تاریخ برگزاری رویداد سامسونگ مشخص نبود و تاریخ های زیادی در این بابت معرفی شد. این رویداد که در شهر سئول کشور کره جنوبی برگزار می شود، تاریخ دقیق آن مشخص شد. این رویداد سامسونگ در تاریخ 4 مرداد 1402 خواهد بود. همچنین ساعت این رویداد نیز 14:30 به وقت تهران می باشد. شایان ذکر است بدانید این رویداد از کانال یوتیوب سامسونگ به صورت زنده پخش خواهد شد. همانطور که می دانید در این رویداد قرار است تا گوشی های موبایل سامسونگ زد فلیپ 5 و  زد فولد 5 معرفی شوند.

شایعات در این بابت بود که در این رویداد قرار است تا گوشی های تاشدنی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 معرفی شوند. اما به طور دقیق نمی توان صحت این اخبار را در رابطه با رویداد گلکسی تایید کرد. البته شایان ذکر است بدانید در تاریخ برگزاری رویداد سامسونگ احتمال معرفی ساعت و اسمارت واچ گلکسی جدید نیز خواهد بود.

همکاران عزیز می توانید انواع لوازم جانبی موبایل را از دیجی پخش خرید نمایید. همچنین تمامی اخبار دنیای تکنولوژی را می توانید از دیجی پخش دنبال نمایید. برای خرید عمده لوازم جانبی موبایل با گارانتی و مهلت تست همکار زیر قیمت بازار به سایت دیجی پخش مراجعه نمایید.

تاریخ برگزاری رویداد سامسونگ unpacked 2023 خرید عمده لوازم جانبی موبایل از علاالدین پخش عمده لوازم جانبی موبایل چهارسو بازار بزرگ موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *