گوشی موبایل سامسونگ گلکسی S23 FE خرید عمده لوازم جانبی موبایل پخش عمده لوازم جانبی موبایل علاالدین واردات لوازم جانبی موبایل عمده فروشی لوازم جانبی موبایل

سامسونگ گلکسی S23 FE با دو پردازنده متفاوت عرضه می شود.

بر اساس اخبار روز دنیا، گوشی موبایل سامسونگ گلکسی S23 FE در دنیا با دو پردازنده متفاوت عرضه خواهد شد. این گوشی هوشمند سامسونگ در آمریکا با پردازنده اسنپ دراگون عرضه می شود. در کشورهای دیگر با پردازنده اگزینوس به فروش خواهد رسید. این خبر را در مرکز پخش دیجی پخش بخوانید.

همانطور که در مطالب قبلی گفتیم؛ سامسونگ S23 FE با تراشه اگزینوس 2200 وارد بازار موبایل خواهد شد و این خبر قطعی بنظر می رسد. اما برخی منابع حاکی از آن است که گوشی موبایل سامسونگ S23 FE در کشور آمریکا با تراشه اسنپ دراگون 8 نسل 1 کوالکام به فروش خواهد رسید.

کمپانی سامسونگ می گوید که این دو پردازنده موبایل گلکسی S23 FE هیچ تفاوتی با هم ندارند. اما بررسی نشان می دهد که تراشه اسنپ دراگون 8 نسل 1 کوالکام بسیار بهتر از تراشه اگزینوس 2200 می باشد.

شایان ذکر است بدانید این دو تراشه هر دو توسط کمپانی سامسونگ تولید شده اند. نه شرکت TSMC. البته سامسونگ پس از تراشه اسنپ دراگون 88 نسل پلاس 1 کوالکام، تولید این تراشه ها را به کمپانی TSMC سپرد.

ساخت هر دو تراشه در یک کمپانی باعث می شود تا تراشه های سامسونگ گلکسی S23 FE تقریبا شبیه به هم باشند.

گوشی موبایل سامسونگ گلکسی S23 FE خرید عمده لوازم جانبی موبایل پخش عمده لوازم جانبی موبایل علاالدین واردات لوازم جانبی موبایل عمده فروشی لوازم جانبی موبایل

مشتریان عزیز می توانید انواع اخبار دنیای تکنولوژی و اخبار موبایل و گجت های هوشمند را از مجموعه دیجی پخش دنبال نمایید. دیجی پخش واردکننده و پخش کننده لوازم جانبی موبایل عمده از چین و دبی می باشد. برای خرید عمده لوازم جانبی موبایل گلکسی S23 FE با مهلت تست همکار به سایت دیجی پخش مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *