سامسونگ هوش مصنوعی bixby را به گوشی های خود اضافه می کند

سامسونگ هوش مصنوعی Bixby را به گوشی های خود اضافه می کند

همانطور که می دانید امروزه بازار هوش های مصنوعی در بین کمپانی های مختلف بسیار داغ است. اولین هوش مصنوعی ای که توانست بسیار در بین کاربران محبوبیت پیدا نماید، ربات ChatGPt بود. همکاران عزیز می توانید همه چیز در مورد ربات هوش مصنوعی ChatGPT را در دیجی پخش، مرکز پخش عمده لوازم جانبی موبایل مطالعه نمایید. حالا خبری که به تازگی منتشر شده است، مربوط به هوش مصنوعی Bixby برای کمپانی سامسونگ می باشد. چیزی که به طور کامل واضح است این است که کمپانی سامسونگ قصد دارد تا این هوش مصنوعی را در گوشی های خود به کار بیندازد.

هوش مصنوعی Bixby

شایان ذکر است بدانید این هوش مصنوعی شاید به خوبی و هوشمندی ربات هایی مثل ChatGPt نباشد؛ اما می تواند یک رقیب جدی برای آن ها محسوب شود. هوش مصنوعی Bixby ساخت کمپانی سامسونگ خواهد بود و در دسترس گوشی داران سامسونگ قرار خواهد گرفت. فعلا اطلاعات کاملی از این هوش مصنوعی در دسترس ما نمی باشد. اما به محض دریافت اطلاعات و مشخصات کامل از Bixby می توانید اخبار آن را از مجموعه دیجی پخش دنبال نمایید.

همه چیز در مورد هوش مصنوعی سامسونگ Bixby

همکاران عزیز می توانید باقی اخبار دنیای تکنولوژی را از دیجی پخش، مرکز پخش عمده لوازم جانبی موبایل دنبال نمایید. همچنین می توانید انواع عمده لوازم جانبی موبایل را از سایت و نرم افزار دیجی پخش خریداری نمایید. دیجی پخش واردکننده و پخش کننده مستقیم عمده لوازم جانبی موبایل از چین و دبی می باشد. همچنین این مجموعه اخبار مربوط به تکنولوژی مانند هوش مصنوعی Bixby را پوشش می دهد. برای خرید عمده لوازم جانبی موبایل زیر قیمت بازار با مهلت تست همکار و تعداد بالا روی لینک زیر کلیک نمایید.

خرید عمده لوازم جانبی موبایل

هوش مصنوعی Bixby می تواند یک ربات هوشمند خوب برای کسانی که گوشی سامسونگ دارند؛ باشد. همچنین اگر این ربات به خوبی عمل کند، می توان گفت که برای سامسونگ داران دیگر نیازی به ربات های جانبی نیست. البته طبیعی است که این ربات دارای ویژگی های قابل قبولی باشد.

2 دیدگاه برای “سامسونگ هوش مصنوعی Bixby را به گوشی های خود اضافه می کند”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *