سری موبایل سامسونگ S23 گوشی سامسونگ S23 Enterprise Edition معرفی شد

سامسونگ گلکسی S23 و S23 Ultra مخصوص کسب و کارها معرفی شد

کمپانی سامسونگ یک مدل از سری S23 Ultra و S23 معرفی کرد که Enterprise Edition نام دارد. این مدل از سری موبایل سامسونگ S23 مخصوص کسب و کارها و شرکت ها طراحی شده است. شایان ذکر است بدانید که این مدل های مخصوص کسب و کار کاملا شبیه به مدل های اصلی S23 و S23 Ultra می باشد؛ اما یکسری قابلیت های منحصر به فرد برای کسب و کارها دارد. قابل ذکر است بدانید که سامسونگ گلکسی S23 Plus نسخه مربوط به کسب و کار و مشاغل را ندارد.

رندرهای گوشی موبایل پیکسل 8 پرو لو رفت

همانطور که در بالا گفتیم این نسخه از سری موبایل سامسونگ S23 دارای قابلیت های متفاوتی در مقایسه با مدل های اصلی دارد. از مشخصات سامسونگ گلکسی S23 و S23 Ultra می توان به دارا بودن اشتراک 1 ساله Samsung knox Suit اشاره کرد. کار این قابلیت این است که از گوشی موبایل در برابر بدافزارها و هک شدن جلوگیری نماید.

سری موبایل سامسونگ S23سامسونگ گوشی S23 و S23 Ultra مخصوص کسب و کار را معرفی کرد

مشخصات سامسونگ S23 Enterprise Edition؛ سری موبایل سامسونگ S23

البته خوب است بدانید در بخش IT شرکت ها می توان این گوشی های سامسونگ مخصوص کسب و کار را از راه دور کنترل نمود. از دیگر ویژگی های گوشی سامسونگ گلکسی S23 Enterprise Edition به پشتیبانی از سرویس های گوگل و ماکروسافت اشاره کرد.

همچنین کمپانی سامسونگ اعلام کرد که این سری موبایل سامسونگ S23 مخصوص کسب و کارها تا 5 سال آپدیت و به روز رسانی ها را دریافت می کند. اطلاعاتی در رابطه با قیمت این گوشی کهکشانی موجود نیست؛ اما به نظر می رسد که برای هر کمپانی قیمتی متفاوت عرضه شود.

همکاران عزیز می توانید اخبار عمده لوازم جانبی موبایل و اخبار دنیای تکنولوژی را از دیجی پخش، مرکز پخش عمده لوازم جانبی موبایل دنبال نمایید. برای خرید عمده لوازم جانبی موبایل نیز می توانید به سایت و نرم افزار دیجی پخش مراجعه نمایید. لوازم جانبی موبایل عمده زیر قیمت بازار در دیجی پخش موجود است.

سامسونگ از S23 مخصوص کسب و کار رونمایی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *