نصب اپلیکیشن برای گوشی موبایل آیفون خارج از اپ استور

امکان نصب اپلیکیشن خارج از اپ استور برای آیفون مقدور شد

همانطور که می دانید گوشی های موبایل آیفون فقط قابلیت نصب اپلیکیشن از اپ استور را داشتند. اما حالا خبری که به بیرون درز کرده این است که اپل قصد دارد تا این امکان را برای کاربران خود فراهم سازد تا بتوانند خارج از اپ استور برای خود اپلیکیشن دانلود و نصب نمایند. اپل با این کار قصد دارد تا به درخواست های اتحادیه اروپا درباره سرویس ها و بازارهای دیجیتالی پاسخ دهد. اخباری که توسط بلومبرگ منتشر شده، ادعا دارد که کمپانی اپل قصد دارد تا ویژگی ها و امکانات جدیدی را در iOS و اپ استور اضافه نماید. یکی از مهم ترین این ویژگی ها اضافه کردن قابلیت دانلود و نصب اپلیکیشن خارج از اپ استور برای گوشی موبایل آیفون باشد.

در ابتدا این قابلیت فقط در 27 کشور عضو اتحادیه اروپا اجرا خواهد شد. البته شایان ذکر است بدانید امکان دارد تا در کشورهای دیگر نیز شاهد اجرای این برنامه باشیم. همچنین اپل قصد دارد تا این ویژگی را در iOS 17 که در سال 2023 راهی گوشی موبایل آیفون می شود، اضافه نماید. حالا باید منتظر باشیم تا ببینیم این گزارش تا چه حد عملی خواهد شد. همکاران عزیز می توانید اخبار مربوط به تکنولوژی را از دیجی پخش، مرکز پخش عمده لوازم جانبی موبایل دنبال نمایید. همچنین می توانید انواع لوازم جانبی موبایل عمده را از دیجی پخش خریداری نمایید. انواع لوازم جانبی موبایل با تنوع بالا زیر قیمت بازار با برندهای سامسونگ، آیفون، شیائومی، هواوی و غیره خریداری نمایید.

امکان نصب اپلیکیشن خارج از اپ استور برای آیفون مقدور شد

شایان ذکر است بدانید می توانید انواع لوازم جانبی موبایل عمده آیفون را با بهترین کیفیت از دیجی پخش خریداری کنید. همچنین شاید مطلب زیر نیز برای شما جالب باشد:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *