احتمالا گوشی موبایل سامسونگ گلکسی S23 FE منتشر نمی شود

احتمال عرضه نشدن گوشی موبایل سامسونگ گلکسی S20 FE

همانطور که می دانید کمپانی سامسونگ در سری گوشی های خود از مدل FE یا همان Fan Edition رونمایی می کند. نسخه آخر این گوشی سامسونگ گلکسی S21 FE بود که منتشر شد. بعدها در سال 2021 خبر رسید که S22 FE منتشر خواهد شد؛ اما این اتفاق نیفتاد و خبری از مدل FE نشد. حالا در حوالی عرضه گوشی سامسونگ سری S23 هستیم. شایعاتی در رابطه با اینکه سامسونگ گلکسی S23 FE منتشر خواهد شد، شنیده می شود.

گوشی موبایل سامسونگ گلکسی M14 5G معرفی می شود

مشخصات گوشی موبایل سامسونگ گلکسی S23 FE

تا امروز کاربران منتظر رونمایی از گلکسی S23 FE بودند؛ اما یک حساب توییتری خبر از منتشر نشدن این گوشی داد. در واقع این اکانت اعلام کرد که در سال 2023 منتظر گوشی سامسونگ گلکسی S23 FE نباشیم.

البته شایان ذکر است بدانید این خبر تکذیب با تایید نشده است. حتی برخی می گویند که کمپانی سامسونگ در حال ساخت این گوشی می باشد و برنامه های ویژه ای برای عرضه آن دارد. از همین رو نمی توان با قطعیت گفت. اما از آنجایی که مدل های FE چند وقتی است که منتشر نمی شوند، نباید منتظر سامسونگ گلکسی S23 FE باشیم.

سامسونگ گلکسی S23 FE احتمالا منتشر نمی شود

آیا Samsung S23 FE منتشر می شود؟

در واقع باید بدانید که سامسونگ تا امروز همیشه مشتاق بود که کاربرانش مدل های پرچمدار و حتی سری A را خریداری نمایند. زیرا این شرکت معتقد است که سری FE با مشخصات و قیمت بهتری قاتل سری های پرچمدار می باشند. در روزهای آتی به محض انتشار اخبار در رابطه با سری

می توانید آن را از دیجی پخش مطالعه نمایید.

همکاران عزیز می توانید آخرین اخبار عمده لوازم جانبی موبایل و دنیای تکنولوژی را از دیجی پخش دنبال نمایید. دیجی پخش واردکننده و پخش کننده عمده لوازم جانبی موبایل از چین و دبی می باشد. برای خرید عمده لوازم جانبی موبایل می توانید به سایت و نرم افزار دیجی پخش مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *