تاریخ معرفی گوشی های زد فیلیپ 5 و زد فولد 5 مشخص شد خرید عمده لوازم جانبی موبایل

تاریخ معرفی گوشی های زد فیلیپ 5 و زد فولد 5 مشخص شد

در جدیدترین اخبار کمپانی سامسونگ، مدیر مارکتینگ این شرکت بزرگ موبایل اعلام کرد. مراسم Galaxy Unpacked در شهر سئول کشور کره جنوبی به زودی برگزار خواهد شد. همانطور که می دانید کمپانی سامسونگ مراسم های آنپکد خود را همیشه در شهرهای بزرگ برگزار می کرد. مراسم قبلی در لاس وگاس و مراسم های قبل تر در شهرهایی همچون برلین، لندن، بارسلونا و نیویورک برگزار شد. حالا در جدیدترین اخبار مطلع شدیم که این مراسم در شهر سئول برگزار می شود و در آن گوشی های موبایل سامسونگ گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 رونمایی خواهد شد.

تاریخ معرفی گوشی های زد فیلیپ 5 و زد فولد 5 مشخص شد پخش عمده لوازم جانبی موبایل

سامسونگ اعلام کرد که برگزار شدن مراسم Galaxy Unpacked در شهر سئول بسیار به ترند شدن محصولاتش کمک خواهد کرد. از همین رو در سال 2023 این مراسم در شهر سئول خواهد بود. همچنین شایان ذکر است بدانید سامسونگ هنوز اطلاعیه ای دقیقی در رابطه با معرفی گوشی های موبایل تاشو نداده است. اما به احتمال بسیار زیاد گوشی های موبایل سامسونگ گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 در این مراسم رونمایی خواهند شد. این مراسم در 26 جولای 2023 همان 4 مراد 1402 برگزار خواهد شد.

همکاران گرامی می توانید آخرین اخبار عمده لوازم جانبی موبایل را از دیجی پخش دنبال نمایید. دیجی پخش واردکننده و پخش کننده لوازم جانبی موبایل از چین و دبی می باشد. برای خرید عمده لوازم جانبی موبایل می توانید به سایت دیجی پخش مراجعه نمایید.

گوشی زد فولد 5 گوشی زد فلیپ 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *