گوشی موبایل آیفون نسل 1 با قیمت 190 هزار دلار فروخته شد خرید عمده لوازم جانبی موبایل از علاالدین پخش عمده لوازم جانبی موبایل واردات لوازم جانبی موبایل

گوشی موبایل آیفون نسل 1 با قیمت 190 هزار دلار فروخته شد

احتمالا همانطور که خیلی از شما می دانید، استیو جابز در سال 2007 میلادی در رویداد MacWorld از گوشی موبایل آیفون نسل 1 رونمایی کرد. این گوشی موبایل که به عنوان یک محصول انقلابی شناخته می شود، در دو نسخه به فروش رسید.

مدل 4 گیگابایتی آن با قیمت 500 دلار و نسخه 8 گیگابایتی آن با قیمت 600 دلار به فروش رسید.

حالا اتفاق باورنکردنی ای که افتاد، فروش آیفون نسل 1 با قیمت نجومی در سال 2023 است.

احتمالا سامسونگ گلکسی S24 اولترا و S24 پلاس با شارژرهای سریعتری وارد بازار شوند.

تا الان بسیاری از کاربران فکر می کردند که خرید و فروش مدل های قدیمی گوشی موبایل آیفون مربوط به ابرانیان می باشد؛ اما این طور نیست.

گوشی موبایل ایفون نسل 1 که از جعبه خود نیز خارج نشده بود، با قیمت 63 هزار دلار به فروش رسید.

گوشی موبایل آیفون نسل 1 با قیمت 190 هزار دلار فروخته شد خرید عمده لوازم جانبی موبایل از علاالدین پخش عمده لوازم جانبی موبایل واردات لوازم جانبی موبایل

تصویر استیو جابز و گوشی موبایل ایفون نسل 1 در رویداد MacWorld 2023

جالب است بدانید یک نمونه دیگز ار ایفون نسل 1 نیز که داخل جعبه است و پلمپ کارحانه می باشد، با قیمت 10 هزار دلار به حراج گذاشت. اما در نهایت با قیمت 190 هزار و 372 دلار به فروش رسید.

شایان ذکر است بدانید می توانید انواع اخبار دنیای تکنولوژی را از دیجی پخش دنبال نمایید. همچنین همکاران عزیز می توانید انواع لوازم جانبی موبایل عمده را از دیجی پخش خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *