پشتیبانی از اندروید 4.4 به پایان رسید.

کمپانی گوگل رسما اعلام کرد که تمامی خدمات گوگل پلی سرویس را از اندروید 4.4 قطع کرد. از همین رو کیت کت 4.4 دیگر هیچ خدماتی از سرویس گوگل دریافت نخواهد کرد و همجنین آپدیت نیز نخواهد شد. گوگل این خبر را به طور رسمی در بلاگ توسعه دهندگان اندروید اعلام نمود.

با این خبر کابران دیگر قادر به آپدیت برنامه های خود نیستند و هیچ برنامه جدیدی نیز نمی توانند دریافت نمایند.

همانطور که می دانید اندروید 4.4 حدودا 10 سال پیش راهی بازار شد و تا همین امروز به روز رسانی های متعددی را نیز دریافت نمود. این اندروید را می توان نخستین اندرویدی دانست که کاربران می توانستند روی آن از لانچر های دلخواه خود استفاده نمایند. شایان ذکر است بدانید در این اندروید امکان پخش شدن ویدیو به صورت تمام صفحه نیز وجود داشت.

همچنین در این نسخه المان های مربوط به رابط کاربری کاملا شفاف بودند.

متاسفانه سهم این اندروید از کل نسخه های اندروید 1 درصد است. از همین رو واضح است که دیگر هیچ پشتیانی ای از سمت گوگل دریافت نخواهد کرد.

همکاران عزیز می توانید انواع اخبار دنیای تکنولوژی را از دیجی پخش دنبال نمایید. همچنین می توانید برای خرید عمده لوازم جانبی موبایل به سایت و نرم افزار دیجی پخش مراجعه نمایید. دیجی پخش واردکننده و پخش کننده لوازم جانبی موبایل عمده از چین و دبی می باشد.

کیت کت اندروید 4.4 به پایان رسید گوگل سرویس های خود از اندروید 4.4 را قطع کرد. خرید عمده لوازم جانبی موبایل پخش عمده لوازم جانبی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *