اپلیکیشن واتساپ برای ساعت هوشمند wear OS منتشر شد خرید عمده لوازم جانبی موبایل پخش عمده لوازم جانبی موبایل خرید عمده ساعت هوشمند

اپلیکیشن واتساپ برای ساعت هوشمند wear OS منتشر شد

به تازگی اپلیکیشن واتساپ برای ساعت هوشمند wear OS منتشر شد. این قابلیت برای ساعت هایی که از این سیستم عامل استفاده می نمانید، قابل دسترسی است. همچنین شایان ذکر است بدانید سیستم عامل ساعت شما باید Wear OS 3 به بعد باشد.

قابلیت جدید واتساپ در ساعت های هوشمند سامسونگ این امکان را برای شما فراهم می سازد. تا بتوانید برای مخاطبین خود پیام ارسال کنید و همچنین پاسخ پیام های آن را بدهید. امکان ارسال پیام به صورت وویس مسیج نیز موجود است.

همچنین می توانید با واتساپ ساعت های هوشمند سامسونگ یک مکالمه ایجاد کنید و به راحتی از ایموجی استفاده نمایید.

شایان ذکر است بدانید اگر ساعت شما مستقلا به اینترنت وصل باشد، نیازی به اتصال گوشی شما به اینترنت ندارید. این قابلیت را می توانید از ساعت های هوشمند 3 wear OS به بعد استفاده کنید.

اگر ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ 4 به بعد دارید، این آپدیت را دریافت نمایید.

برای نصب اپلیکیشن واتساپ روی ساعت هوشمند سامسونگ خود روی لینک زیر کلیک کنید.

اپلیکیشن واتساپ برای ساعت هوشمند wear OS منتشر شد خرید عمده لوازم جانبی موبایل پخش عمده لوازم جانبی موبایل

همکاران عزیز می توانید انواع لوازم جانبی موبایل عمده را از دیجی پخش خریداری نمایید. دیجی پخش، پخش کننده عمده لوازم جانبی موبایل با مهلت تست همکار، گارانتی همکار، تیراژ بالا و زیر قیمت بازار می باشد.

برای خرید عمده لوازم جانبی موبایل می توانید به سایت دیجی پخش مراجعه نمایید.

اپلیکیشن واتساپ برای ساعت هوشمند سامسونگ دانلود واتساپ برای گلکسی واچ سامسونگ خرید عمده لوازم جانبی موبایل از علاالدین بازار موبایل پخش عمده لوازم جانبی موبایل واردات لوازم جانبی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *