کمپانی اپل تاریخ رسمی رونمایی از سیستم عامل iOS 17 را مشخص کرد

تاریخ معرفی iOS 17 مشخص شد

همانطور که می دانید چند روزی است در فضای مجازی، آوازه برگزاری رویداد جدید اپل به پا شده است. حالا کمپانی اپل تاریخ رویداد WWDC را مشخص کرد. این رویداد که در تاریخ 15 تا 19 خرداد ماه 1402 برگزار خواهد شد، سیستم عامل iOS 17 و هدست واقعیت مجازی اپل معرفی می شوند. همچنین می توانید گوشی هایی که آپدیت جدید آی او اس 17 را دریافت می کنند، مطالعه کنید. همانطور که می دانید این سیستم عامل جدید iOS ویژگی ها و قابلیت های مورد توجهی را ارائه خواهد داد.

گوشی موبایل سامسونگ گلکسی F14 رسما معرفی شد پخش عمذه لوازم جانبی موبایل خرید عمده لوازم جانبی موبایل

 

معرفی سیستم عامل iOS 17

کمپانی اپل در اولین روز رویداد خود مانند سال های گذشته یک سخنرانی در ابتدای کار دارد. البته این کمپانی اشاره کرد که رویداد WWDC 2023 شاهد هیجان انگیز ترین رویداد در این سال ها خواهید بود. شایان ذکر است بدانید در WWDC 2023 به رونمایی از سیستم عامل watchOS، macOS، iPad OS، iOS و tvOS می پردازد.

کمپانی اپل تاریخ رسمی رونمایی از سیستم عامل iOS 17 را مشخص کرد خرید عمده لوازم جانبی موبایل پخش عمده لوازم جانبی موبایل

به محض نشر اطلاعاتی در رابطه با سیستم عامل iOS 17 می توانید آن را در اخبار دیجی پخش دنبال نمایید. دیجی پخش واردکننده و پخش کننده لوازم جانبی موبایل زیر قیمت بازار می باشد. همکاران عزیز می توانید برای خرید عمده لوازم جانبی موبایل به سایت و نرم افزار دیجی پخش مراجعه نمایید. همچنین می توانید آخرین اخبار عمده لوازم جانبی موبایل و اخبار دنیای تکنولوژی را از دیجی پحش، مرکز پخش عمده لوازم جانبی موبایل دنبال نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *