سوالات متداول

منظور از خرید آنلاین چیست ؟

خرید آنلاین یعنی خرید بدونه حضور در مغازه و سفارش محصولات مورد نیاز شما با اینترنت .

 

نحوه پرداخت پول چگونه است ؟

نحوه پرداخت پول به صورت مستقیم میباشد ، یعنی شما با دریافت رمز دوم کارت بانکی خود میتوانید از تمامی محصولات این فروشگاه را خریداری نمائید . در صورتی که تمایلی به دریافت رمز دوم ندارید با عملیات کارت به کارت هم صورت حساب شما انجام میشود . (این فروشگاه دارای نماد اعتماد میباشد که در پایین صفحه قابل رویت میباشد)

 

نحوه پرداخت با کارت به کارت چگونه است ؟

ابتدا تمامی محصولات مورد نیاز را از طریق وبسایت ثبت سفارش کنید ، سپس در قسمت پرداخت بر روی گذینه پرداخت نقدی کلیک کنید تا شماره حساب ها برای شما رویت شود ، سپس پس از واریز وجه با شماره درج شده تماس بگیرید و با کد رهگیری سفارش خود را تائید کنید .

 

من سفارش خود را انجام داده ام ، کی به دست من میرسد ؟

نحوه ارسال از طریق تیپاکس میباشد ، سفارشات تهران در کمتر از یک روز و سفارشات شهرستان ها یک الی دو روز تحویل شما داده خواهد شد (در محل)

 

نحوه بسته بندی و محافظت از بسته های ارسالی چگونه است ؟

تیم دیجی پخش بسته بندی محصولات را به صورت کاملا محافظت شده برای شما ارسال میکند ، تمامی محصولات در کارتن با چسب و گونی روزنامه محافظت میشوند .

 

من در تهران هستم ، آیا میتوانم حضوری ثبت سفارش بدهم ؟

بله فروشگاه دیجی پخش هم اکنون در بزرگترین بازار موبایل خاورمیانه فروشگاه فیزیکی دارد ،  آدرس آخر فروشگاه نوشته شده است . البته این نکته را در نظر داشته باشین که فروشگاه اینترنتی دیجی پخش دارای 10% تخفیف تمامی اجناس میباشد و دارای پیشنهاد ویژه تا 30% تخفیف هفتگی وجود دارد ، در صورت خرید حضوری قیمت ها بدونه تخفیف خواهد بود .

 

هزینه ارسال سفارشات چگونه است ؟

هزینه ارسال تمامی سفارشات 15 هزار تومان میباشد ، سفارشات بالای 500 هزار تومان چند قلمی هم رایگان ارسال میشود .

 

بسته سفارشاتم به دست من رسیده اما کالا ها متفاوت یا بعضی از کالا ها مشکل دار هستن

در ابتدا با شماره بخش فروش تماس بگیرید ، سپس به صورت کامل مشکل پیش امده را توضیح دهید ، پس از هماهنگی در صورت مشکل هزینه پرداختی شما پس از ارسال کالا های مرجوعی عودت میگردد .

 

من قصد خرید محصولات را به صورت تکی دارم آیا میتوانم ثبت سفارش انجام دهم ؟

ثبت سفارش برای خریداران تک فقط و فقط برای سفارشات بالای 100 تومان بیش از 5 قلم بلامانع میباشد .

 

من تمامی فروشگاه ها را برسی کرده ام ، قیمت فروشگاه شما بسیار کمتر است دلیل آن چیست ؟

دیجی پخش تمامی کالا ها را به صورت مستقیم و بدونه واسطه از کشور چین به صورت کاملا قانونی وارد ایران میکند ، محصولات با 3 درجه کیفیتی “اورجینال” ، “های کپی” و کپی میباشند . به دلیل این که تعداد محصولات وارداتی ما بسیار بالا میباشد و به صورت مستقیم میباشد تمامی قیمت ها زیر قیمت بازار عرضه میشود .

آیا محصولات شما گارانتی دارد ؟

خیر ، تمامی محصولات تا 24 ساعت مهلت تست دارند .

 

سوال دیگری دارید ؟ همین حالا از ما بپرسید در صفحه تماس با ما